Regulamin Programu Partnerskiego

1. Organizatorem Programu Partnerskiego jest ADMIN.NET.PL S.C z siedzibą w Tarnowie, ul. Bitwy Pod Monte Cassino 5/198
2. Podstawą określającą warunki Programu Partnerskiego jest tylko i wyłącznie poniższy regulamin.
3. Interpretacja, wykładnia regulaminu należy tylko i wyłącznie do organizatora Programu Partnerskiego
4. wPLN są to Punkty Programu Partnerskiego, zwane dalej Punktami, to punkty zapisane w Panelu Klienta.
5. Wirtualny Portfel miejsce przechowywania Punktów wPLN, za pomocą których można opłacić dowolne usługi w naszej firmie. Punkty wPLN z Wirtualnego Portfela nie mogą zostać zamienione na normalną walutę płatniczą a następnie wypłacone.
6. Wirtualny portfel można zasilić za pomocą przelewu (przelewu tradycyjnego, korzystając z systemu PayU, bądź PayPal), lub otrzymać punkty wPLN z prowizji Programu Partnerskiego.
7. Polecający użytkownik otrzymuje:
a) 20% pierwszych wpłat polecanych osób w formie Punktów wPLN dodanych do Wirtualnego Portfela.
b) 10% każdej następnej wpłaty poleconego użytkownika za przedłużenie usługi przy płatności poprzez reflink lub przy ustawionym na stałe kodzie polecającego lub przy podawanym każdorazowo kodzie polecającego.
8. Polecony użytkownik otrzymuje 20% zniżki.
9. Zniżka, dodatkowe Punkty wPLN nie obejmują wpłat doładowania Wirtualnego Portfela, oraz wpłat za konta testowe.
10. W przypadku opłaty za okres testowy prowizja i promocja 20% (pierwszej wpłaty) naliczana jest dopiero od następnej wpłaty.
11. W celu skorzystania z Programu Partnerskiego należy przekazać polecanemu kod polecającego lub reflink (obie te informacje są dostępne w panelu płatności, w zakładce "Program Partnerski").
12. Aby skorzystać z promocji, użytkownik polecony musi podać kod polecającego w polu "Kod polecającego" przy rejestracji nowego konta. Informację tę można zapisać na stałe, korzystając z menu "Program Partnerski" w panelu płatności, bądź korzystając z otrzymanego od użytkownika polecającego reflinka.
13. Organizator Programu Partnerskiego zastrzega sobie prawo do wycofania Programu Partnerskiego o czym powiadomi użytkowników drogą mailową z wyprzedzeniem 3 tygodni i umożliwi użytkownikom opłacenie usług oferowanych przez firmę z wykorzystaniem wszystkich zgromadzonych Punktów wPLN.
14. Warunkiem otrzymania promocji i prowizji od poleconych użytkowników jest podanie prawidłowych danych osobowych/danych firmy.
15. Zabronione jest rejestrowanie wielu kont w panelu finansowym przez tego samego użytkownika, w celu zdobycia dodatkowych punktów wPLN.
16. Prowizja i promocja nie są naliczone w przypadku zamawiania usług przez samego siebie.
17. W przypadku złamania regulaminu przez klienta, organizator zastrzega sobie prawo do anulowania prowizji z Programu Partnerskiego, a w konsekwencji: zablokowania opłaconej nimi usługi.
18. W przypadku złamania regulaminu danej usługi przez klienta, punkty wPLN nie są zwracane.
19. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu Programu Partnerskiego o czym poinformuje drogą mailową użytkowników oraz na stronie regulaminu.

Ostatnia modyfikacja 01.05.2014.